KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11796096

nr 1179 6096

Akvarell

Oidentifierad konstnär, S: t Nicolai kyrkoruin, Visby, 1800-tal, motivet: 25x19

Utrop:

800 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 23 april 2018
kl 19:38:23